Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Boge "LEO"


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 plambi

plambi

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 222 posts

Posted На 9.10.10 г. в 06:38

Наименование на модела: LEO
Производител: Shenzhen Boge Technology Co., Ltd.
Подобни модели: F-16 батерия/Boge JKY302 изпарител
Дължина: ???mm
Диаметър: ???mm батерия, ???mm атомайзер
Атомайзер тип: цилиндър.
Съдържание: 1 бр. атомайзер, 1 бр. USB батерия (~ 1200 дръпки), 1 бр. USB кабел, 1 бр. декоративен конус, 1 бр. декоративна капачка, 5 бр. заредени пълнители (~ 300 дръпки/брой), 1 бр. луксозна подаръчна кутия.
Допълнителни аксесоари: AC зарядно, адаптер за автомобил, кожен калъф за носене.

Нов продукт с 3.7 V, 800 mAh зареждаема ръчна батерия. Чрез USB кабел, зареждането трае 3-4 часа. Напълно заредена батерия позволява често пушене от порядъка на 8 часа, а двата декоративни кристала ви придават стил и благородство.

Posted Image

(Ако съм объркал мястото на темата, моля администратор да я премести)


Edited by plambi, На 9.10.10 г. в 09:18.

In nidor eGo fides
« eGo eSmoker »

#2 adel

adel

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 210 posts

Posted На 10.10.10 г. в 16:39

Обещаващо изглежда на картинката този нов модел...

Edited by adel, На 10.10.10 г. в 16:39.


#3 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 10.11.10 г. в 18:53

Така , от няколко дни тествам и този писък на далекоизточният инженерен гений.

Батерия 800 мАч, със зареждане с мини USB порт от към дупето, скрит под декоративна капачка с огромен полиран кристал.
Изпарител сходен с изпарителите на 801/302 - в смисъл, че се използват същите пълнители с обем от 1 милилитър.
Стандарта на резбата обаче е различен - обърнат е обратно на 801 и размера е доста по-голям.
Като първо впечатление репликата ми е - това е по-скоро едно еволюирано 701, отколкото 801/302, с голяма батерия и отделен от "бурията" изпарител. С всички плюсове от това!
Вкуса който дава е перфектен!
Удара е повече от осезаем, не зависимо от това, че съм загрубял от LR- MOD употреба.
Количеството пара е съизмеримо със стандартните модификации eGo, Vgo и подобни.
Заредена с любимата ми микстура от 18 мг Ментол,ПГ, Деканг + 20 % 85% Глицерин, си съперничи в пароотделянето дори с "PushCom" мода с LR 510 изпарител!

Изглежда невероятно добре и усещането при употреба е пристрастяващо добро.Изпарителя и мундщука се скриват с цилиндрично капаче завършено със същият кристал като на капачката на мини USB-то. Бутона е същият като на HELLO / F-16 мода. Общите размери са съизмерими напълно с тези на 701.
Усещането като ползване и вкус е почти същото- направо ме върна година назад.

Определено една много добра алтернатива на eGo инвазията. Чак ми беше станало скучно вече от него.

Не тече от изпарителя (въпреки обилното заливане което му прилагам), което е едно от основните недостатъци на 801/302 изпарителите и се представя значително по-добре от тях.Понякога се усеща един специфичен "флап" звук при дърпане , което ме наведе на мислълта за опратен клапан в изпарителя , но при обратно духване въздуха излиза. независимо от това не тече !
Оставили са отвор на фланеца на батерията , което в първият момент отразих като недостатък. Дано това добро поведение относно течове на изпарителя да е константно.

Изпарителя е с 2,9-3,0 Ома съпротивление.
Батерията подава директно 3,7 Волта ( не е спъната) , реално на контактите измерени 3,5 Волта ( пад от 0,2 Волта е много добро постижение).
Време за пълно зареждане от USB порта - около 4 + часа.

Въпреки асоциацията с 801 предизвикана от еднаквите пълнители , това според мен е абсолютна еволюция на култовата 701/Ruyan e-cigar, с всички плюсове на чудесната 800 мАч батерия и отделен от тялото изпарител.

Edited by last_hope, На 10.11.10 г. в 18:57.

Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#4 plambi

plambi

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 222 posts

Posted На 10.11.10 г. в 18:56

Браво, перфектен обзор направи, сега остава да кажеш как се сдоби с него и за какви парички :sSig_goodjob2:
In nidor eGo fides
« eGo eSmoker »

#5 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 10.11.10 г. в 19:08

От производителя. Добра му е цената!
Ето и един поглед откъм резбата на изпарителя:

Attached Files

  • Attached File  Leo2.jpg   62.36KB   272 downloads

Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com